informace pro účastníky

vstupné na Konferenci

Člen CzSTT a SPS

 4 550 Kč

Nečlen CzSTT a SPS

 5 800 Kč

Obce, města, státní správa

2 800 Kč

vstupné na Společenský večer

Účastník konference

 1 950 Kč

Neúčastník konference

 3 900 Kč

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

Poplatky zahrnují:

 • Vstup do celého prostoru, kde se koná konference NO-DIG 2024, na oba dny.
 • Vstup na doprovodnou výstavu.
 • Občerstvení – 2x coffee break a 1x oběd na den
 • Exkurze

Termín a místo konání

Golfový turnaj

16. září 2024

Čertovo břemeno je 18 jamkové hřiště vsazené do Jistebnické Vrchoviny na území zvaném Česká Sibiř, cca 20 km od měst Tábor. V krásném zvlněném terénu si skvěle zahrajete, ale pocítíte i klid a ticho malebné přírody. (kontakt: p. Kostolány, tel.: +420 603 203 180, [email protected])

 

Konference

17.–18. září 2024

Hotel Palcát*** je nově zrekonstruovaný a velmi komfortní hotel. Nachází se v blízkosti historického centra města Tábora, v docházkové vzdálenosti mnoha krásných a významných památek ze 14. století. Hotel disponuje jedním z největších multifunkčních kongresových a hudebních sálů v Jihočeském kraji.

Společenský večer

17. září 2024

LH Hotel Dvořák Tábor **** Congress & Wellness se nachází v uzavřeném areálu hradu Kotnov v centru jihočeského města Tábor. Hotel vznikl po rozsáhlé rekonstrukci historické budovy pivovaru. Od hotelu Palcát je vzdálený cca 750 m (tj. cca 10 min pěšky).

doprava a parkování

Město Tábor je neodlučně spjato s husitstvím. Historické jádro Tábora je vyhlášeno za městskou památkovou rezervaci, hrad Kotnov společně s Bechyňskou bránou je zapsán na seznamu Národních kulturních památek.

Město Tábor leží 

 • 60 km od Českých Budějovic, 
 • 90 km od Prahy, 
 • 90 km od Jihlavy,
 • 110 km od Plzně a 
 • 150 km od Brna.

Kromě silnic je dobře dostupné i vlakem – vzdálenost vlakového nádraží od hotelu Palcát je cca 1 km.

Parkování pro účastníky konference bude možné na parkovištích

 • přilehlých hotelu Palcát (ul. 9. května a ul. Vančurova),
 • u LH Hotel Dvořák (pěšky cca 750 m od hotelu Palcát),
 •  nedalekém Parking centru na ul. Čsl. Armády 3112 (pěšky cca 400 m od hotelu Palcát).

Ubytování

Ubytování je pro účastníky konference a společenského večera rezervované ve 2 hotelech. Konkrétní rezervaci si každý účastník zajistí a platí přímo v recepci hotelu.

Hotel Palcát Tábor,
9. května 2471, 390 02 Tábor

Hotel Palcát nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 70 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem, kde naladíte české i mezinárodními stanice. Samozřejmostí je WIFI připojení dostupné po celém hotelu.

Jak rezervovat ubytování v tomto hotelu:

Na adresu [email protected] odešlete mail s předmětem/názvem „Rezervace ubytování na konferenci NO-DIG 2024“. Do mailu uveďte své jméno, příjmení, firmu, o jaký pokoj máte zájem a termín ubytování. Nabídku pokojů a ceny najdete zde: https://hotelpalcat.cz/ubytovani/

 

LH Hotel Dvořák Tábor,
Hradební 3037, 390 01 Tábor

LH Hotel Dvořák Tábor **** Congress & Wellness nabízí ubytování v 72 prostorných moderně vybavených pokojích, jenž uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Každý pokoj je jedinečný a stylový. Zvláště oblíbené jsou prostorné podkrovní pokoje se stylovými původními trámy, kde na Vás dýchne trocha nostalgie. www.lhdvoraktabor.cz

Jak rezervovat ubytování v tomto hotelu:

Na těchto stránkách www.lhdvoraktabor.cz/ubytovani vyplňte datum příjezdu a odjezdu a nezapomeňte uvést promo kód NODIG. Potom už jen vyberte pokoj, který Vám bude vyhovovat.